« تبریک روز زن از نوعی دیگر!!! | Main | ما و قاره ها.... »

سپاس از شما عزیزان

پس از نوشتن مطلب مربوط به تهدیدهای اخیر پدرم، صدها ایمیل و تلفن محبت آمیز از همۀ دوستان و عزیزان در سراسر دنیا دریافت کردم. اگر بخواهم نام همه را بیان کنم تقریبا غیر ممکن است. این است که به طور دسته جمعی از همگی، چه آنانی که با کامنت گذاشتن یا ایمیل فرستادن با من و خانواده ام همدردی کرده اند و چه آنانی که تلفنی یا حضوری ، لطف خود را به من اعلام نمودند و همچنین عزیزانی که در پخش خبر و ترجمه داوطلبانه به کمک من شتافتند ، از صمیم قلب تشکر می کنم.

باور کنید این همدلی ها تا به امروز همچنان ما را استوار نگاه داشته است. پدرم از لطف همگی کمال تکشر را دارد و اظهار تأسف می کند که شخصا نمی تواند احساس خود را به گوش شما عزیزان برساند. به تازگی خبری از ناشناس ها نیست تا ببینیم بازی بعدی چه خواهد بود؟؟؟

آرزوی قلبی من این است که همواره از همگی شما خبرهای خوب و دلپذیربشنوم. متأسفم اگر مطلب نامبرده باعث ناراحتی تعدادی از دوستان شد. بهترین و مؤثرترین یاری شما، حمایت هایتان بوده ، هست و خواهد بود. به امید اینکه روزی در کشورمان ایران ، زندانی سیاسی ، تبعید و....بی مفهوم باشد...به امید مزه مزه کردن طعم شیرین آزادی بیان و اندیشه....در ایران.

Comments

اولا که از شنیدن خبر کم شدن شر مزاحمین ناشناس خیلی خوشحال شدم.

دوما که همه ناشناسها دشمن نیستند!!!!! شاید توشون دوست هم پیدا شه.

سوما در مورد "لیلی، برای خودت زندگی کن..." چند خط نوشتم که اینجا می تونی بخونی:
http://unidweblog.blogspot.com/

سلام...

منم خيلي خوشحالم ليلي

از خدا ميخوام كه هرچه زودتر ريشه تمام تماميت خواهان و زور مداران و مخالفين آزادي انديشه و بيان نوع بشري رو بسوزونه...
من اميدوارم...
اندكي صبر سحر نزديك است...

SALAM,
OMIDVARAM KE HALETAN BEHTAR SHODEH BASHAD.
BA INKE MIDANIM ZENDEGI KALAFE SARDAR GOMI AST VA BE HICH JA RAH NE MIBARAD,AMA NABAYA EISTAD ,BAYAD RAFT,ZENDEGI RAFTAN AST NA RESIDAN.(SAMADE BEHRANGI).
SALE NO RA HAM TABRIK MIGOYAM.
BE OMIDE AZADEI IRAN.

Post a comment