« خشونت علیه زنان، نیزه ای دوسر | Main

زندگی دانشجویی

پس از یک عمر سکوت می نویسم. وقت ندارم. همیشه دوست داشتم اگر وبلاگ می نویسم (البته اصلا خودم را وبلاگ نویس نمی پندارم چراکه وبلاگ نویسی یک کار مداوم است و من چندان در آن موفق نبوده و نخواهم بود) با تمرکز روی یک موضوع بنویسم.
به نظرم آن نقطۀ تمرکز را یافته ام. همان طور که مدتهاقبل گفتم پس از سال ها تأخیر و تردید به دانشگاه بازگشته ام. حدود یک ماه و نیم است که دانشجویی تمام عیار هستم. هنوز کمی گیج و گم هستم ولی به مراتب بهتر از روزهای اول می توانم گلیم خودم را از آب بیرون بکشم.
تجربه هایی که در زندگی جدیدم که به جرأت می توانم ادعا کنم بهترین دوران زندگی ام بوده (البته تا به امروز) و مقایسۀ دائمی آنچه امروز تجربه می کنم با موقعیت مشابه دوران دانشجویی (که بدترین دوران زندگی ام بود) در ایران مرا برآن داشته که در این مورد بنویسم. مقایسۀ زندگی دانشجویی از جنبه های گوناگون در کانادا و در ایران بنا بر تجبربیات شخصی خودم.

Comments

hi
what are you doing now?

It is a vey good idea, why dont you write then?!

We are still waiting for your write ups...

pas chera neminevisi dige? in mozu kheili jalebe

omidvaram ke in ehsas edame dashte bashe.va in ke khodet ro yek daneshjuye tamam ayar miduni kheili khube !

ba ejaze linketun kardam.

سال ن مبارک .به ماهم سربزن

salam,i just heard that your aunt has passed away,i miss her so much,iam sure you miss her too,how is your dad?do you remember me?you remember you came to our house with your dad and your sister any time your aunt was invited.Amir,Fahime....

سلام
قلم شیوایی دارید. بیشتر بنوسید.چون من شما را خیلی پیش لینک کردم. پس خواننده های خودتان را با بیشتر نوشتن در جریان اندیشه هاتون بگذارید
شاد و سربلند باشی
کیوان

Post a comment